stowarzyszenie rzeczoznawców radiestezji

Biuletyn 1/2019

Zazwyczaj corocznie wydajemy Biuletyn, staramy się by dotarł on do wszystkich członków Stowarzyszenia, jest to w końcu jakaś część naszej pracy i tworzącej się naszej historii. Niniejszy numer w swej głównej części zawiera referaty i skróty referatów, jakie wygłaszane były w 2018– 2019 roku podczas comiesięcznych seminariów organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, jedynie historia przedstawiona w ostatnim artykule jest próbą przekazu osobistych odczuć i wspomnień starego radiestety, a więc odbiega nieco od  tematyki seminaryjnej.

 Z pewną satysfakcją muszę zaznaczyć, że tematyka większości z nich okazała się tak pasjonująca, że podczas spotkań brakowało miejsc siedzących dla słuchaczy - uczestników, którzy przychodzili niejednokrotnie wprost z ulicy (członek Stowarzyszenia płaci 10 złotych, osoba z poza Stowarzyszenia 20 złotych). Zachęceni zainteresowaniem przewidujemy obecnie wykorzystanie i rozwijanie części tematów w ramach warsztatów, które organizowane będą w celu pogłębiania umiejętności praktycznych u starszych jak i zapoznawanie z nimi młodszych radiestetów; jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i inicjatywy z tym związane.

 

Teksty autorskie, prezentacje, doświadczenia:

1. Jubileusz 25 lat Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji w Warszawie – artykuł okolicznościowy – Piotr Smażyński, Jakub Zemła;

2. Kamień węgielny – współczesna technologia magii – Jakub Zemła

3. Feng Shui dla radiestetów – Aneta Nehring

4. Nowe spojrzenie na radiestezję – Tomasz Sitkowski

5. Jak działają moderatory – Tomasz Woźniak

6. Huna i radiestezja. Jak to jest z bezpieczeństwem radiestety – Andrzej Wiro-Kiro

7. Niechciany jubileusz – Michał Pfeffer

Teksty polemiczne:

8. Nowe spojrzenie na radiestezję – Tomasz Sitkowski

 

 

Redaktor Biuletynu

Michał Pfeffer

 

prrzejdź
do ARCHIWALNEJ strony SRR

stowarzyszenie rzeczoznawców radiestezji

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 3, 02-362 Warszawa