stowarzyszenie rzeczoznawców radiestezji

Zapraszamy na nasze spotkania seminaryjne i warsztatowe

 

Seminaria z cyklu Spotkania z radiestezją odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu w środowe wieczory i są adresowane do wszystkich. Dotyczą tematów powiązanych z radiestezją, takich jak techniki, teoria i praktyka oraz wyjaśniania zjawisk radiestezyjnych. Dotyczą też ochrony zdrowia i ochrony środowiska energetycznego człowieka.

Spotkania warsztatowe organizowane się rzadziej zazwyczaj raz na dwa miesiące w soboty i dotyczą poszerzania już zdobytej wiedzy praktycznej z zakresu radiestezji i bioenergoterapii. Adresowane są do osób mających podstawową i ugruntowaną wiedzę z tych dziedzin.

 

 

SPOTKANIA Z RADIESTEZJĄ

SEMINARIUM Z CYKLU

SPOTKANIA Z RADIESTEZJĄ

 

 

 

Robert Bernatowicz

Ludzkość u progu wielkiej przemiany”

 

Czas i okoliczności jakie mamy skłaniają nas do zorganizowania najbliższego seminarium za pośrednictwem sieci. Ten tryb pracy wymagał od nas zorganizowania się i przetestowania takich możliwości.

W związku z tym nasze planowane najbliższe spotkanie odbędzie się dnia 26 listopada o godz. 18:00 za pośrednictwem waszych komputerów, laptopów, smartfonów, tabletów itp.

Szczegóły techniczne jak to zrobić i jakie zasady obowiązują roześlemy wam niebawem za pośrednictwem poczty elektronicznej. Informacja ta będzie również dostępna na naszej stronie www.radiesteci.pl

 

pobierz

 

 

 

 

Same seminarium zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ mamy wyjątkowego prelegenta, którym jest Robert Bernatowicz – Prezes Fundacji Nautilus, badacz i popularyzator zjawisk niewyjaśnionych, dziennikarz oraz pasjonat tego co robi. Robert ma ogromną wiedze na temat tego czym się zajmuje i tego czym się zadeklarował z nami podzielić. Przeprowadzi nas w swoich rozważaniach od sytuacji obecnej świata ogarniętego epidemią Covid19 przez warianty możliwych scenariuszy po wizję świata idealnego.

 

Termin: czwartek, 26 listopada 2020 r., godzina 18:00

 

Prosimy uczestników o dokonywanie darowizn dla Stowarzyszenia w wysokości 10 zł od członków i 20zł od osób niezrzeszonych na numer konta:

PL 20 1160 2202 0000 0000 3617 0483

tytułem: „Darowizna na cele statutowe”

 

Zapraszamy

Zarząd SRR

 

 

Regulamin
spotkań warsztatowych

online

prrzejdź
do ARCHIWALNEJ strony SRR

stowarzyszenie rzeczoznawców radiestezji

ul. Smocza 27, pok. 207 , 2 piętro, 01-048 Warszawa