poprzednie spotkania
seminaryjne i warsztatowe

20 maja 2021 r.

Andrzej Urban

Mity narosłe wokół radiestezji

Andrzej Urban to jeden z nestorów warszawskiego środowiska radiestezyjnego. Były członek współtworzący Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji i cały czas z nami sympatyzujący. Praktyk mocno stąpający po ziemi, radiesteta o ogromnym doświadczeniu. Jednocześnie wspaniały nauczyciel i mówca. Na swojej prelekcji zwróci uwagę na kilka obiegowo krążący „prawd” radiestezyjnych i je rzeczowo wyprostuje.

15 kwietnia 2021 r.

Prof. dr hab. ZBIGNIEW KRÓLICKI

Wu Shing, czyli chińska energia kształtów i kolorów.

Naszego prelegenta znamy głównie jako radiestetę, autora i prekursora publikacji radiestezyjnych, takich jak: „Radiestezja stosowana czyli teoria i praktyka radiestezji”, „Radiestezja zdrowia”, „Energia kształtów”. Zbigniew Królicki to również instruktor i wykładowca Metody Silvy, znawca i popularyzator wiedzy oraz tradycji chińskiej powiązanej z feng shui, której część nam podczas prelekcji przybliżył.

Poza powyższymi zainteresowaniami nasz prelegent to naukowiec, pracownik Politechniki Wrocławskiej. Zbigniewa Królickiego znamy jako wspaniałego wykładowcę i uroczego człowieka, którego zawsze słucha się z wielka przyjemnością. 

30 marca 2021 r.

Maciej Dunin Wąsowicz

Od świadomości i odpowiedzialności do miłości i mądrości

Nasze piąte spotkanie on-line miało naturę filozoficzną i poruszało jak w tytule kwestie miłości… mądrości… świadomości i odpowiedzialności. Prelegent jest jednocześnie autorem artykułu, który ukazał się w naszym Biuletynie 1/2020 a kontynuowany będzie w biuletynie 1/2021.

Na prośbę prelegenta, wraz z zaproszeniem na seminarium, zainteresowani otrzymali tekst, który miał ułatwić wejście w tematykę spotkania. Uczestnicy seminarium mogli skorzystać z czatu i zadawania pytań prelegentowi.

25 lutego 2021 r.

Jakub Zemła

Rozważania o promieniowaniu kształtu

To było nasze czwarte spotkanie on-line za pośrednictwem naszego kanału YouTube.
Prelegent podzielił się z Wami swoimi wieloletnimi spostrzeżeniami, doświadczeniami oraz przemyśleniami na temat tego co zwane jest promieniowaniem kształtu. Czyli czegoś co funkcjonuje w radiestezji ale nie do końca jest zdefiniowane i rozpoznane. Na tym polu jest cały czas jeszcze bardzo wiele do zrobienia.

28 stycznia 2021 r.

Tomasz sitkowski

Różne koncepcje radiestezji i kontrowersje narosłe wokół nich

Było to nasze trzecie spotkanie on-line za pośrednictwem naszego kanału YouTube.

Prelegenta znamy z naszych wystąpień i jego publikacji. Tym razem Tomasz zwrócił naszą uwagę na to jak bardzo różnie rozumiana jest radiestezja i jakie z takiego rozumienia wynikają konsekwencje. Jakie możemy odnieść korzyści i co może nowego wnieść w nasz warsztat radiestezyjny.

poprzednie SEMINARIA
Z CYKLU SPOTKANIA
Z RADIESTEZJĄ

poprzednie Warsztaty
radiestezyjne
i bioterapeutyczne

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji

ul. Smocza 27, pok. 207 , 2 piętro, 01-048 Warszaw