Zapraszamy na nasze spotkania seminaryjne i warsztatowe

Seminaria z cyklu Spotkania z radiestezją odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu w czwartkowe wieczory i są adresowane do wszystkich. Dotyczą tematów powiązanych z radiestezją, takich jak techniki, teoria i praktyka oraz wyjaśniania zjawisk radiestezyjnych. Dotyczą też ochrony zdrowia i ochrony środowiska energetycznego człowieka.
Spotkania warsztatowe organizowane się rzadziej zazwyczaj raz na dwa miesiące w soboty i dotyczą poszerzania już zdobytej wiedzy praktycznej z zakresu radiestezji i bioenergoterapii. Adresowane są do osób mających podstawową i ugruntowaną wiedzę z tych dziedzin.

Włodzimierz Dzięgielewski

Wahadła robione (szyte) na miarę

Termin: czwartek 04.11.2021, godzina 18:00

Włodzimierz Dzięgielewski jest członkiem naszego Stowarzyszenia, czeladnikiem w zawodzie naturopatia. Dał się poznać jako obserwator zjawisk energetycznych, osoba stawiająca pytania a jedocześnie poszukująca odpowiedzi. Autor publikacji w Biuletynie Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji z 2020 roku o polaryzacji kamieni stosowanych w litoterapii. Włodek jest również producentem bardzo ciekawych wahadeł i właśnie o tym będzie miał swoja prelekcję.

Warunki uczestnictwa

Jeśli chcesz uczestniczyć w seminarium, koniecznie napisz do nas swoje zgłoszenie na adres: srr@radiesteci.pl. Wyślemy Ci link do spotkania seminaryjnego (live) na platformie YouTube w przeddzień prelekcji. Logując się będziesz mógł skorzystać z czatu i zadawania pytań prelegentowi.

Gdyby się zdarzyło, że w czasie transmisji masz słaby dostęp do Internetu lub obowiązki nie pozwalają Ci w tym czasie obejrzeć prelekcji, to mając linka możesz uruchomić nagraną transmisję, kiedy będziesz mieć na to czas i sprzyjające warunki. Link będzie aktywny jeszcze przez 7 dni po transmisji. W takiej formie nie będziesz mógł aktywnie uczestniczyć, zadając na czacie pytania i wpisując swoje uwagi. Zawsze jednak możesz przesyłać swoje uwagi i komentarze pisząc na adres: srr@radiesteci.pl

Prosimy bardzo, nie udostępniaj otrzymanego linka znajomym, ponieważ nasz kanał ma charakter zamknięty, czyli jest tylko dla zaproszonych gości. Jeśli ktoś z grona Twoich znajomych jest zainteresowany prelekcją, niech napisze do nas swoje zgłoszenie. Mając Twoją rekomendację jako gospodarze na pewno udostępnimy mu transmisję.

Prosimy uczestników o dokonywanie opłat dla Stowarzyszenia w wysokości 10zł od członków i 20zł od osób niezrzeszonych. Ostatecznie ustaliliśmy, że seminaria są formą naszej odpłatnej działalności statutowej za które oczekujemy od uczestników opłat.

Opłaty wpłacajcie na konto Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji z tytułem: „Opłata za seminarium w dniu 04.11.2021

na numer konta: PL 20 1160 2202 0000 0000 3617 0483

W imieniu Prelegenta i własnym serdecznie zapraszamy:
Zarząd Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji

 

SPOTKANIA WARSZTATOWE

Prowadzący

Temat

Termin: 

Rozpoczynamy o godz. 10:00. Czas trwania ok XX godz. lekcyjnych.

Program Warsztatów

Koszt i uczestnictwo

Miejsce szkolenia:

W imieniu Wykładowcy i własnym serdecznie zapraszamy:
Zarząd Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji

ul. Smocza 27, pok. 207 , 2 piętro, 01-048 Warszaw