Zapraszamy na nasze spotkania seminaryjne i warsztatowe

Seminaria z cyklu Spotkania z radiestezją odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu w czwartkowe wieczory i są adresowane do wszystkich. Dotyczą tematów powiązanych z radiestezją, takich jak techniki, teoria i praktyka oraz wyjaśniania zjawisk radiestezyjnych. Dotyczą też ochrony zdrowia i ochrony środowiska energetycznego człowieka.
Spotkania warsztatowe organizowane się rzadziej zazwyczaj raz na dwa miesiące w soboty i dotyczą poszerzania już zdobytej wiedzy praktycznej z zakresu radiestezji i bioenergoterapii. Adresowane są do osób mających podstawową i ugruntowaną wiedzę z tych dziedzin.

Maciej Dunin Wąsowicz

Tradycyjna szkoła medycyny chińskiej leczenia zaklęciami. W hołdzie mojemu mistrzowi.”

Termin: czwartek 21.04.2022, godzina 17:30 (planowane 3h warsztatów)

Maciej Dunin Wąsowicz  jest od kilku lat członkiem naszego Stowarzyszenia, w którym ukończył szkolenie i jednocześnie uczniem niedawno zmarłego naszego kolegi Andrzeja Mazura, który wprowadził go w świat swojej unikalnej wiedzy. Maćka znamy jako autora 2 publikacji w naszym Biuletynie. Osobiście uważam go za człowieka bardzo zdolnego, na swój sposób poszukującego wiedzy bioterapeutycznej. Najbliższe seminarium / warsztaty planowane jest w formule on-line. Natomiast dla kilku osób możliwy jest udział bezpośrednio na miejscu w siedzibie SRR. Spotkanie z Maćkiem jest kontynuacją działalności powołanej od jakiegoś czasu Grupy Bioenergoterapeutów działających przy Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Radiestezji. 

 

Warunki uczestnictwa

Jeśli chcesz uczestniczyć w seminarium na miejscu w siedzibie Stowarzyszenia zgłoś jak najprędzej swój udział i poczekaj na potwierdzenie bo ilość miejsc ograniczyliśmy do 8 osób!!! 

Jeśli chcesz uczestniczyć w formule on-line, koniecznie napisz do nas swoje zgłoszenie na adres: srr@radiesteci.pl. Wyślemy Ci link do spotkania seminaryjnego (live) na ZOOM w przeddzień prelekcji. Logując się będziesz mógł skorzystać z czatu i zadawania pytań prelegentowi. 

Gdyby się zdarzyło, że w czasie transmisji masz słaby dostęp do Internetu lub obowiązki nie pozwalają Ci w tym czasie obejrzeć prelekcji, to mając linka możesz uruchomić nagraną transmisję, kiedy będziesz mieć na to czas i sprzyjające warunki. Link z nagraniem będzie aktywny jeszcze przez kilka dni po transmisji. W takiej formie nie będziesz mógł aktywnie uczestniczyć, zadając na czacie pytania i wpisując swoje uwagi. Zawsze jednak możesz przesyłać swoje uwagi i komentarze pisząc na adres: srr@radiesteci.pl

Prosimy bardzo, nie udostępniaj otrzymanego linka znajomym, ponieważ nasz kanał ma charakter zamknięty, czyli jest tylko dla zaproszonych gości. Jeśli ktoś z grona Twoich znajomych jest zainteresowany prelekcją, niech napisze do nas swoje zgłoszenie. Mając Twoją rekomendację jako gospodarze na pewno udostępnimy mu transmisję.

Prosimy uczestników o dokonywanie opłat dla Stowarzyszenia w wysokości 30zł od członków i 40zł od osób niezrzeszonych. Ostatecznie ustaliliśmy, że seminaria i warsztaty są formą naszej odpłatnej działalności statutowej, za które oczekujemy od uczestników opłat.

Opłaty wpłacajcie na konto Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji z tytułem: „Opłata za seminarium w dniu 21.04.2022” 

na numer konta: PL 20 1160 2202 0000 0000 3617 0483 

Zapraszam w imieniu Zarządu SRR

Jakub Zemła

 

SPOTKANIA WARSZTATOWE

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji

ul. Smocza 27, pok. 207 , 2 piętro, 01-048 Warszaw